אודות

נעים להכיר

ברוכים הבאים

אתר MYDJ הוקם על מנת לסייע לכם למצוא את התקליטן המתאים עבור האירוע. ביקשנו להקים פלטפורמה המחברת בין התקליטנים למארגני האירועים הפרטיים והמפיקים, ומשמשת ככלי חזק המיטיב עם שני הצדדים.

האתר הוקם מתוך הבנה לגבי חשיבותו של התקליטן לגבי הצלחת האירוע, ומתוך ההבנה לגבי הקשיים בחיפוש ובחירת תקליטן. האתר נועד לחבר בין תקליטנים לבין מארגני אירועים הזקוקים לשירותיהם. אנו שמים דגש על מקצועיות, ניסיון ומחירים אטרקטיביים על מנת להביא לכם רק את הטוב ביותר.

מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית, והיא תמיד מלווה את אירועי השמחה. הסגנונות המוזיקליים אולי שונים, אך בלי מוזיקה אין אירוע. המוזיקה מכניסה את אורחי האירוע אל תוך האווירה, ויוצרת קו ברור בין השגרה לבין ייחודיות האירוע. היא מלווה ומקדמת את כל שלבי האירוע, ומקפיצה את האורחים על רחבת הריקודים. מוזיקה יכולה לחבר בין כולם, לגשר על פערי דורות ולהביא שמחה גדולה ללב.
תקליטן טוב יודע להתאים את המוזיקה לאופי האירוע והקהל. בעזרת המוזיקה הוא מביא לכולם את השמחה ותחושת החופש, ונותן משמעות אמיתית למילה חגיגה.
מתכננים אירוע? בין אם זו חתונה, בר מצווה או אירוע לעובדים, תקליטן מסייע לכם לבנות את האווירה ולתת את הקצב לאירוע. הצלחת האירוע תלויה בבחירת התקליטן.

אתר MYDJ מאפשר לכם למצוא תקליטן לאירוע. בעזרתנו תוכלו למצוא תקליטנים בעלי ניסיון בתחום. בחרנו עבורכם את התקליטנים הטובים יותר, המעניקים שירות מקצועי ואמין. מבחר התקליטנים מאפשר לכם למצוא פתרון לכל סוג של אירוע – פרטי, משפחתי ועסקי. 

אנו נמצא עבורכם תקליטנים איכותיים ובמחירים אטרקטיביים.

המשימה שלנו

לחבר בין מארגני אירועים ובעלי שמחה למיטב התקליטנים בישראל במקום אחד נגיש ונוח.

לקוחות מספרים

שמחנו לקחת חלק באירוע